Letné šaty na záhradnú párty

Kvietkové letné šaty

Leto je obdobie plné záhradných grilovačiek, rôznych rodinných osláv a v neposlednom rade rôznych párty s priateľmi. Na poriadnej záhradnej akcii sa dá zažiť kopec srandy a nezabudnuteľných zážitkov. Avšak pri výbere outfitu množstvo dievčat či zrelých žien rozmýšľa nad otázkou čo si obliecť? Majú to byť osviežujúce letné šaty alebo klasická mikina, rifle a tričko? Odpoveď je podľa môjho názoru jednoduchá a sú to letné šaty. Leto je jednoducho obdobie kedy by každá žena mala byť o niečo odvážnejšia a nechať priestor vyniknúť svojej postave. Letné šaty sa budú v príjemnom letnom vánku pekne vynímať a oči z vás nespustí nie jeden muž.

Aký typ letných šiat zvoliť?

Letné šaty na záhradnú oslavuV súčasnosti je v móde množstvo štýlov, tvarov, vzorov a látok z ktorých môžu byť letné šaty ušité. Preto pri výbere šiat záleží iba na vašom vkuse a vašej túžbe experimentovať. Určite nič nepokazíte, ak si zvolíte letné šaty v bielej či čiernej farbe. Príjemným oživením záhradnej párty však bude ak zvolíte pestrofarebné letné šaty v rôznych sýtych farbách akými sú žltá, zelená, oranžová, modrá alebo v ich vzájomnej kombinácii. Hravo a osviežujúco budú tiež pôsobiť šaty s rôznymi zábavnými motívmi napríklad v podobe kvetov, motýlikov a podobne. Dĺžka šiat je tiež individuálna. Dlhšie prevedenie šiat oceníte ak bude podvečer chladnejšie a kratšiemu prevedeniu šiat budete vďačná ak bude stále veľká horúčava. Skoro na žiadnej záhradnej párty nie je striktne prikázaný žiadny dress code, preto si oblečte také šaty, v ktorých sa budete cítiť pekne, pohodlne a sebavedomo. Výhodou letných šiat je to, že sú vo väčšine prípadov vzdušné a ušité z ľahkej látky. Vaše telo sa tak nebude v nich potiť a vy sa nebudete cítiť nekomfortne.

Nezabudnite ani na doplnky

K letným šatám na neformálnu záhradnú párty sa výborne hodí čelenka z kvetov či nápadité a farebné náušnice, prsteň alebo náramok. Na formálnejšiu záhradnú párty by som volila doplnky v zlatej či striebornej farbe, ktoré outfit dotvoria a dodajú mu istú dávku vážnosti či už to bude v podobe opasku, náušníc alebo náhrdelníku. Doplnky aj celkový vzhľad treba zvoliť od konkrétnej situácie aby toho nebolo príliš veľa a na druhej strane ani príliš málo. Zlatá stredná cesta je väčšinou tou najlepšou.

Aby vám vo večerných či nebodaj až nočných hodinách nebola zima nezabudnite na ľahký svetrík a silonky, ktoré vás dokonale zahrejú. Záhradnú párty si v tých správnych letných šatách a s dobrými ľuďmi okolo seba určite naplno užijete. Ak chcete načerpať inšpiráciu navštívte webovú stránku www.glashgirl.sk, kde nájdete bohatú ponuku nielen letných šiat.