Výroba nábytku na mieru v Bratislave je riešenie pre tých, ktorí chcú zhmotniť svoje predstavy v interiéri

Výroba nábytku na mieru v Bratislave do vášho bytu
Možnosti výroby nábytku na mieru v Bratislave

Pri kúpe novej nehnuteľnosti a po vyriešení nevyhnutných opráv príde na rad zariaďovanie interiéru.  Výmena nábytku však nemusí prísť len po kúpe nehnuteľnosti. Môžete sa pre ňu rozhodnúť kedykoľvek v akomkoľvek interiéri. Či už je to domácnosť, kancelária, podnikateľské priestory a podobne. Každý máme svoju predstavu o vybavení interiéru nábytkom. Niekto uprednostňuje osobnú návštevu predajní nábytkov, meranie vlastného interiéru a vyskladanie si svojej predstavy. Niekomu viac vyhovuje hľadanie v katalógoch a jednoduché objednanie. No je tu ešte jedno riešenie a tým je  výroba nábytku na mieru v Bratislave. Výroba nábytku na mieru v Bratislave je to pravé riešenie pre všetkých ktorí chcú zhmotniť svoje predstavy v interiéri.

Zameranie výroby

Výroba nábytku na mieru v Bratislave do kuchyne
Spôsoby výroby nábytku na mieru v Bratislave

Výroba nábytku na mieru v Bratislave sa špecializuje na oblasť Západného Slovenska a  zameriava sa na výrobu nábytku ako obývacích stien, kuchýň, kancelárskeho nábytku na mieru, nábytku do predsiene na mieru, kúpeľňového nábytku na mieru, detského nábytku na mieru, nábytku z masívu na mieru ale aj skríň a skriniek na mieru. Nábytok sa vyrába v rôznych prevedeniach podľa želania zákazníka. Buď z drevotriesky alebo z masívu. V tomto prípade sa nekladú medze farebnosti  materiálu. Existuje celá škála farebného prevedenia. Od svetlej borovice, cez príjemnú červenú čerešňu  až po tmavo eben.  K dispozícii je aj celá paleta doplnkov, úchytiek na otváranie dvierok podľa  celkového dizajnu a účelu miestnosti. Teda doplnky a úchytky budú iné v obývačke, kancelárii alebo v detskej izbe.

Realizácia výroby nábytku na mieru v Bratislave

Po telefonickom skontaktovaní prídu zamestnanci na bezplatnú obhliadku priestorov s metrom a vzorkovníkom materiálov. So zákazníkom preberú jeho predstavy, poradia v efektívnom využití priestoru, navrhnú farebné prevedenie keďže do každého priestoru nie je vhodné dávať napríklad tmavé drevo aby moc nestmavili celú miestnosť  alebo vyberú príjemné farebné kombinácie do detskej izby a podobne. Na základe zisteného stavu potom bezplatne vypracujú cenovú ponuku. Po odsúhlasení zákazníkom zrealizujú výrobu nábytku a podľa veľkosti ho poskladajú buď priamo u zákazníka alebo ešte v dielni. Zamestnanci  vykonávajúci výrobu nábytku na mieru v Bratislave sú šikovní, ústretoví, profesionáli vo svojej oblasti, kladúci dôraz na profesionalitu a korektný prístup.  Pre viac informácií kliknite na: https://www.drevonamieru.sk/