Vyspite sa doružova na matraci 1+1

Matrace 1+1 sa oplatia
Cena matracov 1+1

Spánok je nesporne najdôležitejším pre regeneráciu našich síl do ďalšieho dňa, nikomu nepadne dobre, ak sa ráno zobúdza unavený a dolámaný.  Na to, aby ste sa dobre vyspali potrebujete pohodlnú posteľ no najmä kvalitný matrac, ktorý bude anatomicky správne vyhovovať vašim potrebám a telesným dispozíciám. Nie je však matrac ako matrac, ak si kupujete novú posteľ alebo ste sa rozhodli vymeniť váš starý matrac, pri výbere dbajte najmä na kvalitu, nedajte sa nalákať na lacný matrac. Matrac by vám mal predsa slúžiť roky, isto nebudete radi, ak sa po roku dvoch vyleží a vám zdeformuje chrbticu. Matrece 1+1 sa tiež istotne oplatia.

Ortopedický matrac 1+1 bude balzamom pre vašu chrbticu

Ortopedické matrace 1+1
Výber matracov 1+1

Keďže jedným z hlavných faktorov dobrého spánku je kvalita matraca, využite kúpu ortopedického matraca 1+1, vďaka ktorému bude vaša chrbtica po celú noc odľahčená a vy sa ráno zobudíte oddýchnutí. A dobrý matrac odstráni nielen bolesť chrbtice ale aj kolien, pretože celý váš skelet potrebuje kvalitnú oporu počas spánku. Matrac si teda v prvom rade vyberajte aj podľa vašich zdravotných ťažkostí. Ak sa cítite dobre a nič vás nebolí, dobrý matrac vás v takejto kondícii môže udržať po dlhé roky. Matrace  sa vyrábajú v rôznych veľkostiach, vyberajte teda presne podľa rozmeru vašej postele, aby do nej matrac dobre zapadol a nehýbal sa. Niekomu vyhovuje tvrdší, niekomu skôr mäkší matrac, mali by ste preto pri kúpe nechať poradiť. Dôležitý je ale aj materiál, z akého je matrac vyrobený, dnes je už veľmi veľká ponuka materiálov, napríklad z PUR peny, kokosových vlákien, elastickej pamäťovej peny, HR peny a mnoho ďalších. Matrace sa tiež rozdeľujú na zimné a letné, prípadne môžete mať dva v jednom, kedy si  matrac podľa ročného obdobia otočíte na tú správnu stranu. Matrac vie dokonale prekrviť pokožku a aj uvoľniť svalstvo počas času odpočinku.

Poťah matraca je tiež dôležitý

Pri výbere klaďte dôraz aj na materiál poťahu, z ktorého je matrac vyrobený. Na trhu je poťah s obsahom striebra, ktorý sa vyznačuje vysokou kvalitou. Obsah striebra v poťahu je výborný najmä pre alergikov, ktorý trpia alergiou na prach a roztoče, zabraňuje vzniku plesní, má antibakteriálne vlastnosti a hygiena bude dokonale zaručená. Takýto matrac jednoducho odzipsujete a dáte vyprať do práčky na teplotu až 60 °C. Matrac by mal byť určite certifikovaný, aby spĺňal všetky normy. Ak hľadáte vhodný matrac pre vás, určite ho nájdete na stránke https://more-matracov.sk